EMOTIONAID®
ONLINE COURSE

אנו מזמינים אותך להצטרף לאלפי אנשים ברחבי העולם שהצטיידו בכלים המעשיים של EmotionAid® להתמודדות עם חרדה וטראומה בחיי היום יום שלהם

בדיוק כפי שיש לנו עזרה ראשונה פיזית, אנו זקוקים לעזרה ראשונה רגשית – ‘EmotionAid®’ עוזרת למערכת העצבים להישאר מווסתת ולהבטיח תפקוד מיטבי.

לחץ הוא תגובה אנושית נורמלית. זה קורה לכולם. גוף האדם בנוי על מנת לנהל מתח, כלומר לחוות אותו ולהגיב אליו. כאשר אנו מתמודדים עם אתגרים ואירועים קשים, הגוף שלנו יוזם תגובה ביולוגית, שיכולה להיות פיזית, רגשית ונפשית.

האם תגובות אלה מוכרות לך? האם הלב שלך פועם במהירות בזמן לחץ או משבר? הנשימה שלך נעשית רדודה יותר? הגוף שלך רועד? האם אתה מרגיש מבולבל, חרד, בפאניקה או חסר אונים? זוהי תגובת הלחץ הטבעית: ניתן להרגיע ולשנות את התגובות הללו מיידית אם תבצעו את 5 השלבים של EmotionAid®.

Play Video

ההכשרה שלנו

מה תקבלו מהקורס הזה?

מבנה הקורס

6 שיעורים, סה"כ 110 דקות

הירשמו עוד היום במבצע השקה מיוחד

129.00$

99$

לאחר שתצטרפו למסע, תקבלו את מדריך EmotionAid® שלנו שילווה אתכם בתרגילים ובסיכום של כל שיעור.

לצד הקורס, כל משתתף יקבל גם

למי הקורס מיועד?

לכל מי שרוצה לתת לחברים, למשפחה או לכל מי שקרוב, כלי לוויסות רמות הלחץ.

כל האנשים מילדים ועד מבוגרים, שחווים בעצמם אתגר בנושא לחץ, חרדה או פוסט טראומה.

מטפלים ואנשי מקצוע המעוניינים לשפר את יכולותיהם בתחום הטראומה, המתח והחרדה.

אנו גאים להיות הבחירה המועדפת על ידי צוותים מובילים של עזרה ראשונה, מנהלים ומטפלים בתחום הבריאות, החינוך, הצבא, חברות וארגונים

שאלות נפוצות

אנו חיים בעולם מלא במצבי לחץ, ואנחנו נוטים לצבור מתח. הבעיה העיקרית היא שיש לנו מספר מועט של פתרונות קלים לפרוק אותו. אנו מאמינים שעלינו להפיץ את הידע שיש בדינו ברחבי העולם על מנת להפוך את חיי היום – יום לקלים יותר ופחות מלחיצים.

יש לנו ניסיון רב בשימוש ב-EmotionAid® למניעה וטיפול בשחיקה בישראל. עבדנו למעלה מ-13 שנים עם צוותים רפואיים במצבי לחץ קיצוניים (מלחמה, מגיפה, מחלקות בתי חולים). כל אלו הפיקו את שיטת הטיפול שלנו.

  • למעלה מ-500 אנשי מקצוע אשר למדו את השיטה שלנו בכל רחבי העולם.
  • 1000 אנשים מהציבור הרחב.
  • 600 אנשי מוקדי טלפוני, כל אחד מספק תמיכה ל-12 אנשים שונים במשמרת.
  • למעלה מ-2,000 מורים, כל אחד מעניק תמיכה ל-50 תלמידים בשנה.
  • 300 אנשי רפואה, המספקים תמיכה לאלפי חולים שכבר אינם לוקחים את הלחץ שלהם הביתה.

הקורס בנוי בצורה שתאפשר לך להתקדם בקצב שלך. הזמן הכולל של כל השיעורים הוא שעתיים, הם מוקלטים וזמינים לך תמיד, כך שתוכל לגשת אליהם מתי שתרצה. אנו מציעים לך לחזור לשיעורים שוב ושוב במהלך המסע שלך לתרגול ותחזוק הידע.

הקורס בנוי בצורה המתאימה לכל מי שמעוניין לרכוש כלים להתמודדות עם לחץ, טראומה ושחיקה. בקורס ד”ר קטי לאווי מסבירה את היסודות והמהות של הכלים של EmotionAid כך שכל אחד יכול ליהנות מהם בכל זמן ובכל מקום.

שחיקה היא תופעה ידועה בעולם של היום. לחץ אישי וחברתי משפיע על חברות וארגונים. על ידי רכישת קורס זה עבור העובדים שלך, תצטרף ל-48% מהחברות המובילות כיום אשר ניסחו אסטרטגיית איכות חיים לעובדיהם. להצעה מיוחדת לארגון שלכם ופרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

מחיר הקורס: 129 $. אבל יש לנו מבצע מיוחד – רק 99$! מהרו והצטרפו אלינו למסע שלנו להפחתת מתח ואיזון מערכת העצבים.

הכירו את המדריכה שלכם

ד”ר קאתי לאווי, מנכ”לית EmotionAid, PhD, PCC

הקימה את חברת הביו-רפואה שלה, Medabiotech.

אחראית על פרויקטים קהילתיים בפריסה ארצית, לרבות במרכז שניידר לרפואת ילדים, משרד החינוך, אנשי רפואה, מגישי עזרה ראשונה ופיקוד העורף.

לאחר שקראה את ספרו של פיטר לוין “להעיר את הנמר”, החליטה קטי להקדיש את חייה לתחום חדש לחלוטין של מדע והפכה למתרגלת בשיטת הטיפול החוויה הסומטית (SE). בעקבות SE, היא המשיכה ללמוד מערך של טכניקות טיפוליות ומנהיגות קבוצתית. ד”ר קטי לאווי, נרגשת מפוטנציאל הריפוי של SE, היישומים מרחיקי הלכת של השיטה, ובמיוחד מהיכולת שלה לספק כלים ייחודיים של ויסות עצמי וניהול מתחים עבור יחידים ומשפחות.

WHY ARE WE HERE?

Told by Cathy Lawi, founder of EmotionAid

Play Video

Healing the world

Play Video

Self Care world Wide

Play Video

Our research